להצליח בגדול

מאז נולד האדם צמא הוא לדעת ולהכיר . כשרק הצליח לעמוד על רגליו ומרים את הראש מעל השולחן והעוגייה נמצאת בקצה השני, ימשוך אליו את המפה. הילד הקטן יגיע אל העוגייה ויהי מה. בדרך, נפלו מספר כוסות על הרצפה ואולי גם נפצע מהזכוכיות… אבל, ללא לאות וללא פחד הוא הצליח להגיע אל העוגייה ואפילו לטעום ממנה. קצת לפני שאמא שלו מאוד כעסה (או אבא) והורחק מהשולחן (מיקומו הפיסי של היעד). השאלה שתשאל בוודאי: האם למחרת כשתהיה העוגייה על השולחן, ינסה הילד להגיע אל העוגייה? האם יפחד? האם ירתע? מהאתגר, מהיעד,  שהציב לעצמו?

אימון אישי

בכל אחד מאיתנו קיים אותו ילד קטן שמציב לעצמו אתגרים. שרוצה להצליח יותר מהמקום הפיזי והמיקום הערכי בו מצויה נפשו ונשמתו. השאלה היא אייך? אייך להתגבר על הפחד? אייך להתגבר על כל מעכבי הצמיחה (אלו שבנו בתוכנו ואלו שבאים מהסביבה הקרובה), אייך להגיע להעצמה אישית שתאפשר להגיע אל היעד? ואפילו אם בזמן שקבענו אותו, היה בלתי סביר בעליל.

על שאלות האייך? הכיצד? ואולי אפילו על הלמה? אפשר לענות. במפגשי אימון, בשיחות ייעוציות ובטיפולים פסיכולוגיים ו/או רוחניים. צריך פשוט להיפתח לאיזור c של התודעה ולהגיד "אני מוכן להכיר את התחום שאני לא יודע שאני לא יודע" , להגיע למפגש היכרות ולתכנן תוכנית צמיחה והעצמה שמגיעה לכל אחד ואחת.

לפרטים התקשרו : דר' רבקה מרום 0508552080

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>