ספרים שכתבה דר' מרום PH.D

download

ניתוח המיסטיקה כמובאה למדעי התנהגות יישומיים

השפעת הנשמה הנצחית שלנו על ההתנהגות העכשווית. אחיזה במדעי ההתנהגות עם מגע עמוק במיסטיקה.

Rivka_Book-4-1ספר "הרוח בחינוך"נותן להכיר בערך האדם כאדם לומד וצמא ללמידה מיום היוולדו ועד ליום מותו. להכיר ולהוקיר את רוח האדם כשותף ללמידה משותפת של היחיד והסביבה.
הספר מעצים את האדם ככוח בריאה וחינוך. כל אדם אחראי להתנהלות שלו מול הכלל ויכולת שליטה מדהימה בהתנהלות הסביבה מולו. ההכרה ברוח האדם כגורם מאבחן לתוצאת ההתנהגות מאפשרת שליטה מירבית בהצלחה של כל אחד ואחת.
הספר מיועד לנוער, לבוגרים, להורים ומורים ולכל אחד שמבין שחינוך לא מתקיים רק במסגרת חינוכית. חינוך מתקיים בכל תקשורת בין אישית שאנו מקיימים עם הזולת ויהיה גילו ומגדרו מה שיהיה. חינוך הוא להביא אדם אחר לנהוג במוסכמה זו או אחרת או בהווי זה או אחר שאני חושב שיטיב עם האדם וסביבתו.

אני עוסקת בחינוך כבר 30 שנה. לא הפסקתי ללמוד על החינוך וליישמו הלכה למעשה במסגרות החינוכיות ובביתי עם ילדיי. אני היום יותר מתמיד מאמינה ביכולת שלנו להביא טוב לעולם הזה בעזרת חינוך נכון. חינוך מיטיב. חינוך שאינו בא בכפייה אלא בשיתוף פעולה עם האדם אותו אנו רוצים לחנך. הספר פותח צוהר זה ומשקף את העשייה למען חינוך נכון.. להבין שהאדם שאני רוצה לחנך הינו אדם עם רוח ונשמה ועלי להוקיר ולכבד אותו על מנת שנשמתו תרצה להקשיב לי ולהצטרף לקו החינוך אותו אני רוצה להקנות.

הספר יצא לאור לפני חודשיים ונמכרו כ200 עותקים. אנשים מגיעים לירידים כי חברים ומכרים המליצו להם על הספר. הם אומרים שהם פגשו חברים שהכירו שנים ופתאום החברים עם מצב רוח טוב ומלאי ביטחון, הבתים רגועים הילדים מתפקדים וששאלו אותם מה השתנה? רצו להביא להם את הספר "הרוח בחינוך" ואמרו פה יש מתכונים שחבל על הזמן.

הרוח בחינוך

2 תגובות על הפוסט “ספרים שכתבה דר' מרום PH.D

  1. שלום רב
    כיצד ניתן להשיג את הספר "הרוח בחינוך"מלבד הוצאת ניב
    בברכה
    089485605

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *